BOGINI w Tobie

„Coaching Ciała” Izy Cisek i Twoja Sesja
zapraszają na warsztaty oraz sesję zdjęciową „BOGINI w Tobie”

 

Jednego dnia, niczym Atena, załatwiasz wszystko, idąc za ciosem, jesteś mistrzynią negocjacji i pokonujesz wszelkie przeszkody ze sprawnością urodzonego stratega. Kilka dni później stajesz się wycofana, potrzebujesz pobyć w domu sama i uporządkować swoją życiową przestrzeń – zupełnie jak Hestia. Kiedy to zrobisz, po całym dniu w samotności czujesz znowu przypływ sił i nowe pomysły, więc zabierasz się za tworzenie przepysznej potrawy, korzystając z zasobów Demeter. A wieczorem, wyczuwając w ciele puls Afrodyty, przeistaczasz się w zmysłową piękność, by kochać się – z samą sobą albo ze swoim kochankiem.

Te uproszczone przykłady pokazują, w jaki sposób możesz podlegać wpływowi archetypów, czyli wewnętrznych wzorców instynktownego działania, które odnoszą się do różnorodnych aspektów kobiecości. Możemy się lepiej przyjrzeć znaczeniom i potencjałowi obrazów archetypowych, przywołując boginie znane z greckich mitów. Podobnie jak postaci ze wszystkich mitologii, przybliżają nas one do kontaktu z jakościami archetypu, psychicznego prawzorca, który sam w sobie nie jest do końca poznawalny i nie może być doświadczany w sposób bezpośredni.

Greckie boginie, bliskie nam kulturowo, stanowią ucieleśnienie wewnętrznych sił psychicznych, którym podlega każda kobieta – czy tego chce, czy nie. Poznawanie mieszkanek Olimpu i ich cech może stać się ekscytującą wyprawą w głąb siebie. Tym bardziej, że przyglądając się ich słabościom i obszarom do rozwoju, będziesz mogła spotkać się z własnym Cieniem. Tworzą go wszystkie te cechy i jakości, które ponieważ nie zostały zaakceptowane i polubione przez świadomą część psychiki, zostały zepchnięte w jej głąb. To ważne, by zrozumieć to, że te jakości nie tylko nie zniknęły, lecz zarządzają Tobą z poziomu nieświadomego. Dobrze więc będzie rozpoznać je i przyłączać na ścieżce odzyskiwania pełni siebie.

Obserwowanie różnych sposobów bycia w świecie inspiruje, pozwala na odkrycie skrytych dążeń czy pragnień, czasem trudno rozpoznawalnych, tym bardziej, że najczęściej żyjemy pod presją stereotypowo narzuconych ról społecznych obowiązujących w naszej kulturze. Ponieważ podlegamy też naciskowi sił wewnętrznych, które domagają się, żebyśmy żyły w zgodzie z nimi, czasami możemy czuć się rozdarte. Oscylujemy więc w przestrzeni między tym, jakie „powinnyśmy” być, i tym, jakie w głębi siebie jesteśmy. Jeżeli nauczysz się rozpoznawać swoje wewnętrzne zasoby i rozpoczniesz proces stawania się sobą, będzie Ci łatwiej opierać się żądaniom i wymaganiom świata.

Zapewne Ty także odczuwasz presję i oczekiwania, żebyś urzeczywistniała stereotypowe role społeczne i potrzebujesz zainicjować rozpoznawanie zasobów Twej psyche. Po to, być odważyła się mówić „nie” żądaniom i wymaganiom niesłużących Ci stereotypów, uczyła się, jak lepiej radzić sobie z różnymi doświadczeniami oraz byś mogła rozpocząć odbudowanie swojej pełni. Możesz także to, co dostrzeżesz w sobie, ukazać światu w nowym, zatrzymanym w kadrze wizerunku.

Dla kogo?
Dla wszystkich kobiet gotowych do tego, aby odkryć różne odcienie swojej kobiecości: zmysłowość, osobistą siłę, wewnętrzne skupienie, delikatność, receptywność, ale także ich Cień. Po to, by zacząć żyć w zgodzie z nimi i nimi emanować!

Jak to wygląda, czego się nauczysz i co poznasz?
Sobota:
Warsztaty poprowadzi Izabela Cisek-Malec, od 10 lat pracująca z kobietami nad tematyką ciała, kobiecości i seksualności. Coaching Ciała – czytaj więcej tu.
Podczas naszego całodniowego spotkania będziesz zgłębiać tajniki kobiecości, pracując przez oddech, ciało, ruch oraz z wizualizacjami archetypowych bogiń. Po to, byś mogła poczuć w ciele ich puls, oddychać ich jakościami, a na koniec uświadomić sobie i przyjąć ich wpływ na Twoją kobiecość.

Niedziela:
Sesja zdjęciowa Twoja Sesja – Tatiana Pałucka i Katarzyna Gruk
Będziesz miała okazję wcielić się w wybraną przez siebie Boginię albo raczej tę, która wybierze Ciebie! Po to, by pozwolić sobie poczuć się jak ona, by ugruntować w sobie jej cechy i ukazać je na zewnątrz. Dopełnieniem wewnętrznej pracy będą: makijaż kosmetykami Givenchy, fryzura, pomoc w stylizacji. W efekcie powstaną wspaniałe trzy portrety wydrukowane i w formie elektronicznej.

Nasze spotkanie odbędzie się w pięknie odrestaurowanej, najstarszej Willi w Milanówku, Willa Banczewianka będziemy rozkoszować się przepysznym, wegetariańskim cateringiem Wegeneracja.

Kiedy: 7-8.04.2018, godz.10.00 – 18.00.

Gdzie: Willa Banczewianka, ul. Zaciszna 10, Milanówek

Cena: 600 zł przy zgłoszeniu i wpłacie BEZZWROTNEGO ZADATKU w kwocie 300 zł do końca lutego 2018 roku (w cenie są: warsztaty, makijaż, fryzura, stylizacja, sesja zdjęciowa w wyniku której otrzymasz trzy wywołane zdjęcia, wegański catering, kobiecy krąg).
Od 1 marca 2018 cena 690 zł. 

Konieczne zgłoszenie i wpłata BEZZWROTNEGO ZADATKU w kwocie 300 zł do tygodnia od zgłoszenia, najpóźniej do 27 marca 2018.

Ilość miejsc bardzo ograniczona!

Rezerwacja: prosimy o wysłanie maila na adres: info@twojasesja.com z tytułem: „Bogini we mnie”, oraz z info: imię i nazwisko, numer tel.
Informacje: Iza 660 633 377 (warsztat rozwojowy) Tatiana (sesja zdjęciowa): 695 207 201, Kasia (organizacja) 512 852 873