Boskie Ciało – zlot Uczestniczek warsztatów Izy Cisek

 

Pragnąc świętować i celebrować 10-cio lecie mojej pracy z kobietami oraz dla kobiet, serdecznie zapraszam Ciebie, Uczestniczko moich: warsztatów, sesji indywidualnych oraz kursów on-line na wiosenny zlot BOSKIE CIAŁO! Dawno, dawno temu taki tytuł miał jeden z moich pierwszych warsztatów, dedykowany pracy z ciałem. Dzisiaj jestem w innym miejscu, na ścieżce jungowskiej, i pragnę podzielić się z Tobą moim postrzeganiem cielesności powiązanej z psyche, łącząc moje dotychczasowe doświadczenia.

Nasze spotkanie będzie mieć charakter warsztatowo-boginiczno-rozrywkowy :-). Ja trzymam przestrzeń, elastycznie i płynnie „spinam” całość i prowadzę jednodniowy warsztat pracy z ciałem i obrazami archetypowymi „Boskie Ciało”. Ciebie zapraszam do uczestniczenia i wspólnego celebrowania, ale i współtworzenia tej przestrzeni. Będzie miejsce na to, żebyś mogła dzielić się Twoimi darami i talentami, prowadząc mini-warsztaty, praktyki, rytuały i masaże dla innych kobiet. Ważnym momentem będzie także stworzenie wspólnego projektu filmowego afirmującego ciało (tylko dla chętnych kobiet). Głównym punktem programu będzie wspólne świętowanie, pałaszowanie zdrowych smakołyków oraz dzikie tańce!!!

Spędzimy razem czas – w zgodzie ze strukturą, ale i poza nią, w sali oraz na łonie przyrody! I prawdopodobnie odbędzie się to tak:

* Środa – po kolacji rytualnie zawiążemy krąg

* Czwartek – zaproszę Cię na warsztat „Boskie Ciało” – połączenie praktykowania ucieleśnienia z opowieściami mitów, baśni i snów o ciele.

* Piątek – oddam przestrzeń tym z Was, które zechcą poprowadzić 1,5 godzinne mikro warsztaty dedykowane pracy z ciałem, kobiecością i seksualnością (poproszę o zgłoszenia swoich propozycji w momencie zapisywania się na ZLOT), a także wieczorny rytuał.

* Sobota – dla chętnych kobiet nagrania do filmiku „Moje ciało jest boskie”, który będzie pamiątką naszego spotkania, ale także pójdzie „w świat” z intencją afirmowania ucieleśniania. Na sobotni wieczór zaplanowałam świętowanie i tańce.

* Niedziela – domknięcie zlotu, pożegnanie i wspólny obiad.

Koszt udziału wynosi 300 zł (moje prowadzenie i organizacja oraz niespodzianki) plus koszty noclegów i wyżywienia zgodnie z cennikiem ośrodka Tu i Teraz.

Potrzebujemy zebrać grupę minimum, żeby wydarzenie mogło się odbyć. ZGŁOSZENIA ORAZ WPŁATA ZADATKU 150 ZŁ do 27 kwietnia!!! Zadatek jest bezzwrotny w przypadku Twojej rezygnacji.  Przy zgłoszeniu daj mi znać proszę, czy chcesz poprowadzić warsztat, rytuał lub czy oferujesz masaż – potrzebujemy ułożyć grafik. Zaznacz też, czy pragniesz wziąć udział w projekcie – nagraniu filmiku. Zapisz się tutaj

Wydarzenie dojdzie do skutku, jeśli zbierze się minimalna ilość Uczestniczek :-).

Termin: 30 maja – 3 czerwca 2018

Miejsce: Nowe Kawkowo pod Olsztynem

Info: iza@coachingciala.pl

Zapraszam – Iza Cisek-Malec

Foto: A.M.Lorek