Coaching

Moja autorska metoda Coaching Ciała powstała po wielu latach mych własnych doświadczeń w ucieleśnianiu się oraz zgłębianiu różnorodnych praktyk i ścieżek pracy z ciałem, oddechem, głosem, tańcem, ruchem, dotykiem, rytuałami i energią seksualną.

Brak kontaktu z własnym ciałem może procentować tym, że postrzegasz je jako coś niezrozumiałego, tajemniczego i nieokiełznanego, czego na dodatek nie możesz do końca skontrolować.Prawdopodobnie Ty też potrzebujesz ucieleśnić się całkowicie i przeżywać siebie, relacje i życie z poziomu ciała.

Co oznacza klarowność w doświadczaniu, nazywaniu oraz rozumieniu wrażeń i sygnałów płynących z niego. Najpierw zauważasz, jak oddychasz. Potem zyskujesz świadomość, czy nawykowo nie zaciskasz szczęki lub miednicy, ale też czy potrafisz rozluźnić mięśnie. W końcu zaczynasz zdawać sobie sprawę z własnych uczuć i emocji a równocześnie pozwalasz sobie na ich ekspresję nie tylko przez słowa, ale i poprzez ciało: płacz, ruch czy głos. A także nazywasz swoje potrzeby, stawiasz zdrowe granice i umiejętnie rozpoznajesz niesłużące ci sytuacji. Dbasz o ciało i o jakość tego, czym je karmisz – dosłownie i metaforycznie. Uczysz się także komunikować to, co dla Ciebie ważne, otwierasz się na komunikaty bliskiej osoby. Stajesz się bardziej otwarta_y emocjonalnie i seksualnie. Uczysz się zarządzać swoją energią seksualną.

Jeśli dla Ciebie także ważne jest to, by być w takim miejscu relacji z ciałem – zapraszam na moje sesje i warsztaty.

Coaching Ciała, Coaching Seksualności i Coaching Relacji Intymnych – to nazwy moich programów, które są dedykowane solistkom/solistom oraz parom. Żeby znaleźć odpowiednią formułę spotkań, wybierz/cie odpowiadający Twoim/Waszym potrzebom rodzaj sesji. Jeśli wolisz warsztaty, programy pracy grupowej znajdziesz tutaj.

Następnie napisz do mnie maila na adres:iza(małpka)coachingciala.pl

Sesje indywidualne i dla par prowadzę w Warszawie we wtorki i środy.