Opinie po pierwszej edycji kursu on-line „TY i Twoje ciało”

Justyna W.: Świetny, wyjątkowy i ważny temat. Do nieustannego zgłębiania. Bardzo zaangażowana, doświadczona, ciekawa prowadząca :)). Dużo wspaniałych ćwiczeń, do których można wracać, uzupełnionych teorią. Piękny język w tekstach pisanych (to ważne i profesjonalne), wciągające opisy. Super pomysł z warsztatem na koniec, w świetnym miejscu i o wyjątkowej atmosferze. Wspaniałe doświadczenie i fajnie, że mam możliwość dalszej pracy z materiałami.

Małgorzata N.: Kurs bardzo intensywny i wymagający. Mimo nie przerobienia części materiałów czuję cudowną więź z moim ciałem, lepiej odczytuję jego (i moje) potrzeby. Nabrałam więcej szacunku dla ciała i bardziej ufam sobie. To była cudowna podróż w głąb siebie, a raczej kupno przewodnika i biletu, bo prawdziwa podróż dopiero się zaczyna. Dziękuję.

Magda F.: Bardzo ciekawe i inspirujące dla mnie doświadczenie. Mam zamiar korzystać z materiałów i utrwalać zawarte w nich treści po to, aby zintegrować lepiej siebie.

Małgorzata W.: Jestem bardzo zadowolona z kursu. Nie zdążyłam jeszcze przećwiczyć wszystkiego (kursy on-line mają to tego, że wciąż coś wypada i się odkłada ćwiczenia na później, albo po prostu rodzina w domu przeszkadza :), ale już obserwuję pozytywny wpływ kursu na moje życie. Szczególnie w kwestii skupienia uwagi na poszczególnych częściach ciała, uspokojenia umysłu, który wciąż jest tak jakby poza, w kręgu wielu spraw zewnętrznych. Dziękuję Ci Izo.

Monika M.: Kurs był ciekawy, kobiecy rozwojowy i praktyczny. Jedyna przeszkoda to czas niezbędny do wykonywania praktyk.