Opinie Uczestniczek grupy

Katarzyna: „Spotkania grupy rozwojowej dla kobiet ‚TY i Twoja seksualność’ były dla mnie głębokim przeżyciem. Przede wszystkim cenię sobie doświadczenie wyjścia ze sfery ‚umysłu’ i podążenie do sfery ‚ciała i duchowości’, co dodatkowo było ogromnym wsparciem w moich poszukiwaniach w temacie ‚kobiecości’. Nie tylko odkryłam nowe obszary w swoim emocjonalno-duchowym życiu, ale też doświadczyłam mocy płynącej z ich zintegrowania z dotychczasowym wyobrażeniem o sobie :). Piękno akceptacji, empatii, radości, spontaniczności i wsparcia, które dałam i otrzymałam od grupy wspaniałych kobiet jest nie do opisania…”

Anna: „Warsztat bardzo rekomenduję, również dla młodszych grup kobiet, np. nastolatek. Chętnie zapisałabym na podobny warsztat moja 15-letnią córkę.”

Marta: „Najpierw myślałam, że napiszę, że to podróż. Bo trochę tak, podróż do wnętrza własnej kobiecości. Ale chyba bardziej pasuje mi określenie, że jest to jak ponowne narodziny. Takie bardziej świadome, i takie, które dają początek życiu, gdzie od początku wybieram sama, wiem, co mnie determinuje, wiem, na co chcę się godzić, a na co zgodzić się nie chcę. Wiem, co mogę zmienić i robię to. Jeszcze troszkę nieporadnie, ale odkrywam na nowo kobiecość i to, jak czerpać z niej przyjemność.”

Ania K.: „Serdecznie polecam ten warsztat wszystkim kobietom, a szczególnie tym, które czują, że czas iść inną drogą życiową, które chcą zmienić coś w swoim życiu. Ten proces pozwolił mi urodzić się na nowo, rozwinąć skrzydła, otworzył moje serce szczególnie na swoją Kobietę, na siebie samą, by dalej otworzyć je na ŻYCIE. Zaczynałam warsztat w bardzo trudnym momencie mojego życia, bardzo smutnym, a skończyłam jako piękna, radosna Kobieta ciesząca się wszystkim co przynosi życie :)”

Dagmara: „Zajęcia były prowadzone w przyjaznej atmosferze, pozwalające na zagłębienie w temat, prowadząca pozostawiała przestrzeń, aby każda z nas mogła skonfrontować się z różnymi temat w odpowiednim dla siebie czasie. Polecam!”

Ania G.: „Uczestnictwo w warsztatach było niezwykłą podróżą w głąb moich przekonań, wzorców i schematów. Nie pamiętam kim byłam jak rozpoczynałam 9 miesięczne warsztaty, ale wiem że teraz wkraczam na nową ścieżkę zdecydowanie bardziej kobieco i świadomie. Patrzę na siebie z większą czułością i akceptacją i w końcu zaczynam lubić to, że jestem kobietą! Dzięki dziewczyny za wspólne przeżycia i wsparcie! Iza jesteś niesamowita! :)))”.