TY i Twoje ciało – relacja na całe życie

TEN WARSZTAT DOSTĘPNY JEST TERAZ W WERSJI ON-LINE.

NAJBLIŻSZA EDYCJA KURSU ON-LINE plus OFF-LINE RUSZA W STYCZNIU 2018!

Więcej info znajdziesz tutaj.

Dawno, dawno temu… opowiedziano kobietom, że kobiece, a więc i Twoje ciało, ma wyglądać w określony sposób Powinno mieć takie a nie inne proporcje, wielkość i jędrność piersi, szerokość bioder czy długość nóg. Przekazano Ci także, że niektóre części ciała są w porządku, a inne są źródłem wstydu. Ukazano Ci, że pożądane może być jedynie młode ciało. Dowodzono, że tylko ciało, które jest dostosowane do kanonów piękna, może przynieść Ci upragnione: związek, karierę czy sukces. Uprzedmiotowiono też kobiece ciało, by służyło przyjemności innych a nawet…reklamowaniu rzeczy.

Nie wierz w takie bajki. Twoje ciało należy do Ciebie. Całe Twoje ciało jest w porządku. Niezależnie od rozmiaru, kształtu i wagi pozwala Ci kochać, być kochaną. Widzieć bliskich i obejmować ich. A także odczuwać emocje, doświadczać zmysłowych przyjemności. Cieszyć się rozkoszą.

To dzięki ciału stoisz, chodzisz, biegasz, pływasz. W jego kształtach żyje pamięć o Twoich przodkiniach i przodkach. To przez nie przejawia się Twoja indywidualność, piękno i moc.

TWOJE CIAŁO JEST BOSKIE!

Nie jesteś przekonana? Daj się przekonać! Weź udział w moim programie „TY i Twoje ciało – relacja na całe życie”. Ten warsztat umożliwi Ci głębokie spotkania z Twoim CIAŁEM. Dzięki temu przyjrzysz się miejscom, w których warto przebudzić energię. Będziesz ożywiać te rejony swojego CIAŁA, do których zaglądasz, lecz może zbyt rzadko. Skupisz się nad obudzaniem obszarów, w których mieszka kobiecość. Spotkasz się z energią seksualną oraz nawiążesz zdrową relację z emocjami, by ani ich nie tłumić, ani im nie ulegać. Doświadczysz tego wszystkiego w rytmie i czasie idealnym dla Twojego CIAŁA. A wszystko po to, byś mogła mieć kontakt z CIAŁEM jego potrzebami oraz byś mogła na nie adekwatnie odpowiadać.

Zapraszam Cię na tygodniowy warsztat, podczas którego każdego dnia będziesz z czułością zajmować się innym obszarem swojego CIAŁA To będzie wspaniały czas zadedykowany pełnemu uważności kontaktowi z Twoim CIAŁEM. Będziemy pracować nad przekonaniami dotyczącymi CIAŁA, postrzeganiem własnego wyglądu, aspektami kobiecości i seksualności. Dzięki temu wsłuchasz się w Twoje CIAŁO i otworzysz na jego mądrość, a potem na nowo zbudujesz z nim relację!

CO OTRZYMASZ

1. Odrobinę wiedzy teoretycznej

2. Ćwiczenie psychoedukacyjne

3. Praktyki oddechowe

4. Praktyki ruchowe

5. Ćwiczenia z obszaru pracy z emocjami/głosem/wizualizacją/rysowanie lub malowanie

6. Relaksacje

7. Dotyk/masaż

CO MOŻESZ ZYSKAĆ

* Poznasz i przetransformujesz swoje przekonania na temat ciała; 

  • Zaczniesz głęboko i świadomie oddychać;
  • Uwolnisz ciało od napięć i blokad;
  • Ugruntujesz się i otworzysz na kontakt z życiem;
  • Poczujesz moc i seksualność Twoich bioder, miednicy i waginy
  • Wejdziesz w gorący kontakt z brzuchem, Twoim centrum; 
  • Otworzysz się na równi na dawanie, jak i otrzymywanie;
  • Obudzisz gardło;
  • Ożywisz i równocześnie zrelaksujesz swoje ciało.

NAJBLIŻSZA EDYCJA W WERSJI ON-LINE plus OFF-LINE RUSZA W STYCZNIU 2018!

Więcej info znajdziesz tutaj.

Chcesz wiedzieć, co możesz zrobić, by budzić do życia Twoje ciało? Poznaj moje sprawdzone sposoby!