Ty I Twoje ciało

rELACJA NA CAŁE ŻYCIE

Zapisz się na siedmiotygodniowy cykl rozwojowy dla kobiet on-line, poświęcony budowaniu zdrowej relacji z Twoim ciałem. 

Trzecia edycja - start 26.01.2018!

Zapisz się na kurs!!!

O kursie

Ten cykl rozwojowy dla kobiet został zaprojektowany w ten sposób, by umożliwić Ci głębokie spotkania z Twoim CIAŁEM. Po kilku latach prowadzenia go „na żywo”, przygotowałam kurs on-line do pracy i doświadczania w domu. Dzięki temu zbadasz, jaką masz relację z Twoim CIAŁEM i będziesz mogła ją zbudować świadomie. Będziesz ożywiać te rejony swojego ciała, do których zaglądasz, lecz może zbyt rzadko. Przyjrzysz się tym częściom CIAŁA, z którymi dotąd nie miałaś kontaktu. Pochylisz się nad przebudzaniem obszarów, w których mieszka kobiecość i seksualność. Doświadczysz tego wszystkiego w rytmie i czasie idealnym dla Twojego CIAŁA. A wszystko po to, byś mogła mieć kontakt z CIAŁEM i jego potrzebami i mogła na nie adekwatnie odpowiadać. Jeśli uznasz, że chciałabyś zakończyć ten cykl spotkaniem na żywo, możesz wykupić taką opcję.

Kurs jest dla kazdej kobiety, która pragnie:

* zbudować lub pogłębić świadomy kontakt z ciałem

* utworzyć pomost między poziomem mentalnym a instynktownym, werbalnym a cielesnym

* zyskać klarowność w doświadczaniu, nazywaniu oraz rozumieniu wrażeń i sygnałów płynących z ciała

* rozpoznać swoje wzorce oddychania i przemodelować te z nich, które już nie służą

* zyskać świadomość, czy nawykowo nie zaciska np. szczęk lub miednicy, oraz czy potrafi rozluźniać mięśnie

* uzyskać dostęp do własnych uczuć i emocji oraz nazywać je

* pozwalać sobie na ekspresję emocji nie tylko za pomocą słów, ale i także przez ciało oraz płacz, ruch czy głos

* kontaktować się ze swoimi potrzebami i nazywać je

* stawiać zdrowe granice i rozpoznawać niesłużące sytuacje

* dbać o ciało i o jakość tego, czym je karmi – dosłownie i metaforycznie

* ucieleśniać się, czyli przeżywać siebie, relacje i życie również z poziomu ciała


A wszystko po to, aby mieć więcej zdrowia i energii życiowej, większe poczucie własnej wartości.

Co kupujesz?


W lekcjach znajdziesz:

• filmik wprowadzający

 • wiedzę teoretyczną

 • ćwiczenie psychoedukacyjne

• praktykę oddechową

• praktykę ruchową/taneczną

• ćwiczenia z obszaru pracy z emocjami/głosem/wizualizacją/rysowanie lub malowanie

• relaksację


Materiał będziesz mogła zgłębiać w domowym zaciszu. 

Jednak, jeśli podczas pracy i praktykowania pojawi się dużo emocji, wglądów czy pytań i  będziesz potrzebowała wsparcia - możesz  na nie liczyć w tajnej grupie na FB.

Otrzymasz także możliwość wykupienia sesji indywidualnej ze mną przez Skype'a po preferencyjnej cenie.
Siedmiotygodniowy kurs warsztatów on-line. W każdej z siedmiu lekcji poświęcimy uwagę różnym obszarom CIAŁA. Będziemy pracować nad przekonaniami, postrzeganiem własnego wyglądu, aspektami kobiecości i seksualności. Lekcję będę Ci przesyłać w piątkowe popołudnie, byś mogła ją zgłębiać w wolnym czasie podczas weekendu. Możesz też nieśpiesznie celebrować ją przez kolejnych 7 dni.


Co możesz zyskać?

• zaczniesz świadomie oddychać – a oddech to pomost między Twoim ciałem, emocjami

 i świadomością

 • ugruntujesz się - doświadczysz kontaktu i połączenia z Ziemią oraz życiem

 • ożywisz podstawę ciała, a więc uaktywnisz energię seksualną czyli siłę życiową

• zaczniesz przebywać w swoim centrum - Twoim źródle mocy

 • poczujesz przestrzeń serca i zaczniesz je świadomie otwierać

 • uaktywnisz swoje gardło i zyskasz możliwość mówienia „własnym głosem”

 • otworzysz się na swoją intuicję

• obudzisz zmysłowość – a tym samym sprowadzisz się do „tu i teraz”

• rozluźnisz i równocześnie ożywisz całe Twoje ciało

• nawiążesz głęboki kontakt z ciałem - podstawę Waszej długoterminowej relacji pełnej szacunku, miłości i radości.

Harmonogram kursu

Zaczynamy 26 stycznia 2018. Przez siedem kolejnych piątków będziesz otrzymywać porcje materiałów, które pomogą Ci nawiązać kontakt z Twoim  ciałem. Ostatnią lekcję dostaniesz 9 marca.


W połowie cyklu, 19 lutego, usłyszysz mnie podczas godzinnego webinaru i będziesz mogła zadać mi pytania na czacie.


Już od pierwszego dnia trwania kursu będziesz miała kontakt ze mną i innymi Uczestniczkami, w przestrzeni tajnej i zamkniętej grupy "TY i Twoje ciało" na FB. To będzie społeczność, która wesprze Cię w procesie zmiany podczas tych siedmiu tygodni.

17 marca możesz dołączyć do całodziennego spotkania off-line, które pozwoli Ci zintegrować i w pełni ucieleśnić zmiany, których doświadczysz dzięki kursowi. Spotkamy się w Warszawie lub okolicy w zależności od liczebności grupy. Opcja dodatkowo płatna, możliwa do wykupienia razem z kursem   on-line.

Autorka Kursu - Izabela Cisek-Malec

Coacherka Ciała, nauczycielka świadomej seksualności, trenerka w obszarze relacji intymnych, mentorka, dziennikarka, wykładowczyni. 

W pracy warsztatowej korzystam z metod i narzędzi, które poznałam w trzyletniej Szkole Trenerów Rozwoju Osobistego przy Dojrzewalni Róż oraz podczas rocznego kursu Ruchu Autentycznego (Institute for Integrative Bodywork and Movement Therapy z Wielkiej Brytanii), a także podczas szkolenia dla Praktyków NLP. Zgłębiam neotantrę i tao seksualności, praktykując je od wielu lat. Ukończyłam „Clinical Sexology Live Training” oraz „Advanced Sexological Personal Exploration Xperience”, szkolenia prowadzone przez Dr Patti Britton z San Franscisco, założycielkę SexCoachU, twórczynię integralnego coachingu seksualności (połączenia wiedzy medycznej z programami rozwoju osobistego i duchowego). Ukończyłam studia w podyplomowym Studium Pomocy Psychologicznej w Dziedzinie Seksuologii na UAM w Poznaniu. Posiadam rekomendację trenerską I stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Obecnie jestem na ścieżce szkoleniowej I stopnia z psychoanalizy jungowskiej.

Wieloletnie doświadczenie i umiejętności dziennikarskie zdobywałam w kobiecej prasie m.in. w magazynach: Twój Styl, Viva!, Viva! Moda, Pani, a doskonaliłam je na stanowisku zastępcy redaktor naczelnej tygodnika Gala. Jako stylistka współpracowałam z kobiecymi pismami (Twój Styl, Glamour, Cosmopolitan, Wysokie Obcasy). Przygotowałam dziesiątki pokazów mody. Na zamówienie projektantów mody projektowałam ręcznie wytwarzane buty (Ania Kuczyńska, Tomasz Ossoliński, Dawid Woliński). Pracowałam jako kostiumografka w filmach reklamowych i fabularnych. Wykładałam modę na SWPS i w Szkole Stylu z Elle Moniki Jaruzelskiej. Od 2006 roku w pracy dziennikarskiej zajęłam się tematyką rozwoju, jako autorka tekstów oraz redaktorka miesięcznika „Sens – Poradnika Psychologicznego”, dziennikarka „Pomocnika Psychologicznego Polityki” i miesięcznika "Zwierciadło". Promowałam i upowszechniałam narzędzia wspierające rozwój jako autorka magazynu „Coaching” i redaktor współprowadząca „endorfiny”, rozwojowego e-magazynu Dojrzewalni Róż. Prowadziłam mentoring z obszaru seksuologii dla studentów katowickiego oraz poznańskiego oddziału Uniwersytetu SWPS.

Praktykuję techniki pracy z oddechem, ciałem, ruchem, świadomymi formami tańca oraz seksualności. Najbardziej interesuje mnie wspieranie innych w zaprzyjaźnianiu się ze swoim ciałem – stworzyłam autorską metodę Coaching Ciała, która jest ścieżką uważnej obecności w ciele. Dzięki temu powstaje przestrzeń, by swobodnie płynęła życiodajnej i kreatywnej siły – energii seksualnej. Pomagam kobietom, które chcą zadbać o relację z własnym ciałem, by mogły lepiej zarządzać swoją energią. Jak również tym, dla których ważna jest intymność z samą sobą i innymi oraz świadomie tworzone relacje. Przede wszystkim wspieram osoby, które pragną ucieleśnić swoją seksualność.

Opinie uczestniczek poprzednich edycji kursu

"Kurs bardzo intensywny i wymagający. Mimo nie przerobienia części materiałów czuję cudowną więź z moim ciałem, lepiej odczytuję jego (i moje) potrzeby. Nabrałam więcej szacunku dla ciała i bardziej ufam sobie. To była cudowna podróż w głąb siebie, a raczej kupno przewodnika i biletu, bo prawdziwa podróż dopiero się zaczyna. Dziękuję." - Małgorzata N.

"Świetny, wyjątkowy i ważny temat. Do nieustannego zgłębiania. Bardzo zaangażowana, doświadczona, ciekawa prowadząca :)). Dużo wspaniałych ćwiczeń, do których można wracać, uzupełnionych teorią. Piękny język w tekstach pisanych (to ważne i profesjonalne), wciągające opisy. Super pomysł z warsztatem na koniec, w świetnym miejscu i o wyjątkowej atmosferze. Wspaniałe doświadczenie i fajnie, że mam możliwość dalszej pracy z materiałami." - Justyna W.

"Jestem bardzo zadowolona z kursu. Nie zdążyłam jeszcze przećwiczyć wszystkiego (kursy on-line mają to tego, że wciąż coś wypada i się odkłada ćwiczenia na później, albo po prostu rodzina w domu przeszkadza :), ale już obserwuję pozytywny wpływ kursu na moje życie. Szczególnie w kwestii skupienia uwagi na poszczególnych częściach ciała, uspokojenia umysłu, który wciąż jest tak jakby poza, w kręgu wielu spraw zewnętrznych. Dziękuję Ci Izo." - Małgorzata W.

Cena kursu online

249zł
do 19.01.2018

299zł
do 26.01.2018

Opłata za dodatkowy całodniowy warsztat na zakończenie kursu 150 zł (tylko przy zakupie kursu online).


Wyślij zgłoszenie poprzez formularz i wpłać opłatę za kurs na konto:

Coaching Ciała Izabela Cisek-Malec   93 1950 0001 2006 0010 7727 0001

IBAN PL93 1950 0001 2006 0010 7727 0001

z tytułem: Ty i Twoje ciało

Kilka ważnych informacji organizacyjnych i zasad

Materiały będę wysyłać co tydzień za pomocą programu Mailchimp. Może się zdarzyć, że Twój system antyspamowy wrzuci maila do folderu SPAM. Więc gdybyś w któryś z siedmiu piątkowych wieczorów nie znalazła maila w skrzynce ODEBRANE, przeszukaj proszę spam. Jeżeli to nie poskutkuje, wpisz proszę w wyszukiwarkę MAILOWĄ mój adres e-mail: iza@coachingciala.pl. Jeśli i to nie pomoże - napisz do mnie na ten adres, prześlę Ci lekcję zdalnie, być może z mojego prywatnego konta.

Zapraszam Cię do tajnej grupy na FaceBook-u, przestrzeni wymiany doświadczeń, dzielenia się sobą, dawania i otrzymywania wsparcia, które są bardzo ważne w procesie nawiązywania głębokiej i czułej relacji z ciałem. Może zechcesz dołączyć, by być w kontakcie ze mną i innymi Uczestniczkami? Jeśli chcesz być Uczestniczką tej grupy, proszę znajdź mnie na FB i przyślij mi wiadomość, ułatwiającą identyfikację. Jeśli nie jesteśmy znajomymi na FB, proszę najpierw zaproś mnie do grona znajomych a potem prześlij wiadomość - w przeciwnym wypadku wyląduje ona w spamie i mogę jej nie odebrać.

Jeśli w którymś momencie trwania kursu stwierdzisz, że potrzebujesz pracy indywidualnej via skype - napisz do mnie maila na adres iza@coachingciala.pl, by umówić się na sesję. Preferencyjny koszt sesji to 130 zł za godzinę, ta możliwość zakończy się z dniem 16 marca 2018.

Dla Twojego i mojego komfortu pracy oraz współtworzenia wspierającej i szczelnej przestrzeni, proszę o stosowanie zasady poufności w odniesieniu do wszelkich informacji osobistych dotyczących Współuczestniczek kursu. Tak więc to wszystko, czym będą dzielić się kobiety w grupie na FB, czy też podczas webinaru, przeznaczone jest wyłącznie do Twojej wiadomości. 

Kurs powstał częściowo w oparciu o wiedzę z książek, których autorów i tytuły zaznaczam w tekście. Jednak zawartość lekcji, przebieg całego procesu oraz większość praktyk stworzyłam na bazie moich studiów, osobistego zgłębiania tematu i własnych doświadczeń. Tak więc udostępnianie Ci treści oraz formuła lekcji, które otrzymasz, stanowią moją własność intelektualną oraz emocjonalną, przeznaczone są zatem JEDYNIE do Twojego prywatnego użytku.

Wykupienie kursu oznacza przyjęcie do wiadomości powyższych zasad oraz ich akceptację.

ZAPISZ SIĘ NA KURS ONLINE

Masz pytania lub wątpliwości? Potrzebujesz dodatkowych informacji? 

Napisz do mnie na adres: iza@coachingciala.pl

Dane firmy: Coaching Ciała Izabela Cisek-Malec, 05-500 Piaseczno, Turkusowa 11

       NIP: 553 119 07 86           Numer konta: 93 1950 0001 2006 0010 7727 0001