Kursy on-line

Ty i Twoje ciało – relacja na całe życie

26 STYCZNIA 2018 RUSZA NOWA GRUPA ON-LINE PLUS OFF-LINE!

Dawno, dawno temu… opowiedziano Ci, że Twoje kobiece ciało ma wyglądać w określony sposób. Powinno mieć takie a nie inne proporcje, wielkość i jędrność piersi, szerokość bioder czy długość nóg. Przekazano Ci także, że niektóre części ciała są w porządku, a inne są źródłem wstydu. Ukazano Ci, że najbardziej pożądane jest młode ciało. Dowodzono, że tylko ciało, które jest dostosowane do kanonów piękna, może przynieść Ci upragnione: związek, karierę czy sukces. Uprzedmiotowiono też kobiece ciało, by służyło przyjemności innych a nawet…reklamowaniu rzeczy.

Nie wierz w takie bajki. Twoje ciało należy do Ciebie. Całe Twoje ciało jest w porządku. Niezależnie od rozmiaru, kształtu i wagi pozwala Ci kochać, być kochaną. Widzieć bliskich i obejmować ich. A także odczuwać emocje, doświadczać zmysłowych przyjemności. Cieszyć się rozkoszą.

To dzięki ciału stoisz, chodzisz, biegasz, pływasz. W jego kształtach żyje pamięć o Twoich przodkiniach i przodkach. To przez nie przejawia się Twoja indywidualność, piękno i moc.

TWOJE CIAŁO JEST BOSKIE!

Nie jesteś przekonana? Daj się przekonać! Weź udział w moim kursie on-line plus off-line „TY i Twoje ciało – relacja na całe życie”.

Ten cykl rozwojowy dla kobiet został zaprojektowany w ten sposób, by umożliwić Ci głębokie spotkania z Twoim CIAŁEM. Po kilku latach prowadzenia go „na żywo”, przygotowałam kurs on-line do pracy i doświadczania w domu. Dzięki temu zbadasz, jaką masz relację z Twoim CIAŁEM i będziesz mogła ją zbudować świadomie. Będziesz ożywiać te rejony swojego ciała, do których zaglądasz, lecz może zbyt rzadko. Przyjrzysz się tym częściom CIAŁA, z którymi dotąd nie miałaś kontaktu. Pochylisz się nad przebudzaniem obszarów, w których mieszka kobiecość i seksualność. Doświadczysz tego wszystkiego w rytmie i czasie idealnym dla Twojego CIAŁA. A wszystko po to, byś mogła mieć kontakt z CIAŁEM i jego potrzebami i mogła na nie adekwatnie odpowiadać. Jeśli uznasz, że chciałabyś zakończyć ten cykl spotkaniem na żywo, możesz wykupić taką opcję.

CO KUPUJESZ
Siedmiotygodniowy kurs warsztatów on-line. W każdej z siedmiu lekcji poświęcimy uwagę różnym obszarom CIAŁA. Będziemy pracować nad przekonaniami, postrzeganiem własnego wyglądu, aspektami kobiecości i seksualności. Lekcje będę Ci przesyłać w sobotę rano, byś mogła ją od razu zgłębiać w wolnym czasie podczas weekendu. Możesz też nieśpiesznie celebrować ją przez kolejnych 7 dni. W lekcjach znajdziesz:
1. Filmik wprowadzający
2. Wiedzę teoretyczną
3. Ćwiczenie psychoedukacyjne.
4. Praktykę oddechową
5. Praktykę ruchową/taneczną
6. Ćwiczenia z obszaru pracy z emocjami/głosem/wizualizacją/rysowanie lub malowanie
7. Relaksację

Plus kurs off-line – siedem godzin pracy i przyjemności (w godzinach 10-18, z godzinną przerwą na obiad). Spotkanie na żywo będzie świętowaniem oddechu, ruchu, tańca, dotyku. A zarazem możliwością poznania innych kobiet, z których każda, tak jak Ty, jest na ścieżce budowania świadomej i radosnej relacji ze swoim ciałem.

CZAS
*Zaczynamy 26 stycznia 2018. Przez siedem kolejnych piątków będziesz otrzymywać porcję materiałów, które pomogą Ci nawiązać kontakt z Twoim ciałem. Ostatnią lekcję dostaniesz 9 marca.
*W połowie cyklu usłyszysz mnie podczas godzinnego webinaru i będziesz mogła zadać mi pytania na czacie.
* Na tydzień po zakończeniu kursu, w sobotę 17 marca możesz dołączyć do spotkania off-line, które pozwoli Ci zintegrować i w pełni ucieleśnić zmiany, których doświadczysz dzięki temu kursowi. Spotkamy się w Warszawie lub okolicy (wybór przestrzeni będzie uzależniony od liczebności grupy).
* Już od pierwszego dnia trwania kursu, czyli 26 stycznia 2018 będziesz miała kontakt ze mną i innymi kobietami biorącymi udział w tym programie, w przestrzeni tajnej i zamkniętej grupy „Ty i Twoje ciało” na FB. To będzie społeczność wspierająca Cię w procesie zmiany podczas tych siedmiu tygodni.

To Ty decydujesz, czy wybierasz pracę on-line, czy chcesz także spotkać się na żywo ze mną i kobietami uczestniczącymi w kursie. Jeśli uznasz, że chcesz wykupić dwie opcje, jest to możliwe jedynie w momencie zakupu kursu internetowego.

CENA
299zł do 26.01.2018

Opłata za dodatkowy całodniowy warsztat na zakończenie kursu 150 zł (tylko przy zakupie kursu online).

Zapisy tutaj

Opinie na temat kursu znajdziesz tu.