O mnie

Izabela Cisek-Malec – terapeutka pracująca w nurcie jungowskim, coach ciała, trenerka umiejętności psychospołecznych, mentorka, dziennikarka.

W praktyce trenerskiej korzystam z metod i narzędzi (m. innymi NVC), które poznałam w trzyletniej Szkole Trenerów Rozwoju Osobistego przy Dojrzewalni Róż. Łączę pracę z ciałem oraz zgłębianie tego, co nieświadome, jako absolwentka rocznego kursu Ruchu Autentycznego (Institute for Intergrative Bodywork and Movement Therapy z Wielkiej Brytanii). Ukończyłam „Clinical Sexology Live Training” oraz „Advanced Sexological Personal Exploration Xperience”, szkolenia prowadzone przez Dr Patti Britton z San Franscisco, założycielkę SexCoachU, twórczynię integralnego coachingu seksualności. Ukończyłam studia w podyplomowym Studium Pomocy Psychologicznej w Dziedzinie Seksuologii na UAM w Poznaniu. Posiadam rekomendację trenerską I stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Jestem uczestniczką zaawansowanego poziomu szkolenia z psychoanalizy jungowskiej, organizowanego przez Polskie Towarzystwo Psychoanalizy Jungowskiej.

Współpracuję z Dojrzewalnią Róż – prowadziłam roczne grupy rozwojowe oraz liczne warsztaty podczas warszawskich i krakowskich Festiwali Rozwojowych Dla Kobiet Progressteron. Stworzyłam autorskie programy długofalowej pracy z ciałem i seksualnością dla kobiet – roczne i półroczne grupy rozwojowe. Szkoliłam też kadrę menadżerską, przeprowadzając warsztaty biznesowe z obszaru komunikacji i budowania relacji w zespole, a także z przywództwa. Przeprowadziłam także mentoring z obszaru seksuologii dla studentów katowickiego oraz poznańskiego oddziału Uniwersytetu SWPS.

Od 2006 roku w swojej pracy dziennikarskiej zajmowałam się tematyką rozwoju, jako autorka tekstów oraz redaktorka miesięcznika „Sens – Poradnik Psychologiczny”, dziennikarka „Pomocnika Psychologicznego Polityki” i miesięcznika „Zwierciadło”. Z pasją promowałam i upowszechniałam wiedzę i narzędzia wspierające rozwój jako autorka magazynu „Coaching” i redaktor współprowadząca „endorfiny”, rozwojowego e-magazynu Dojrzewalni Róż.

Jako coacha ciała interesuje mnie wspieranie innych w zaprzyjaźnianiu się ze swoją cielesnością i praktyka uważnego ucieleśniania, dzięki czemu stworzona zostaje przestrzeń dla swobodnego przepływu libido, które postrzegam jako energię seksualną i zarazem energię psychiczną. Podczas pracy terapeutycznej skupiam się na „leczeniu rozmową”, wspierając pacjentów w eksplorowaniu pokładów nieświadomego i przyłączaniu utraconych czy zapomnianych fragmentów psyche. W trakcie warsztatów koncentruję się na zgłębianiu treści i znaczeń obrazów archetypowych, które zostały zanegowane czy też rozszczepione przez kulturę Zachodu a których ponowne rozpoznanie oraz przyłączenie okazuje się bardzo ważne dla współczesnej psychiki .

Pomagam osobom, które chcą zadbać o relację z własnym ciałem, by mogły lepiej zarządzać swoją energią, także seksualną. Jak również tym, dla których ważna jest intymność z samą sobą i innymi oraz świadomie tworzone relacje intymne.

Wspieram kobiety i mężczyzn w rozpoznaniu tego, co jest ważne i karmiące dla ich duszy.

Pracuję pod superwizją.

Izabela Cisek-Malec

Poznaj moje kwalifikacje – zobacz dyplomy i referencje.